in

21-latek napadł i zgwałcił 82-letnią sąsiadkę w mieszkaniu. Porażające sceny pod Warszawą.

Pewien 21-latek brutalnie zgwałcił 82-letnią kobietę w jej własnym domu. Po wszystkim chciał wsiąść w pociąg i uciec. Okazało się, że był jej sąsiadem. Został aresztowany.

Do wstrząsającej sytuacji doszło w środę 10 lutego w Modlinie Starym pod Warszawą. Młody sąsiad napadł 82-latkę, pobił ją, okradł i brutalnie zgwałcił. Przewieziono ją w stanie ciężkim do Szpitala Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Napad w biały dzień

21-latek upewnił się, że zastanie w domu tylko seniorkę i włamał się do jej mieszkania. Zabrał wszystkie rzeczy, które uważał za wartościowe, po czym postanowił zgwałcić 82-latkę i brutalnie ją pobić.

Mężczyznę spłoszył jeden z domowników. Sprawca zaczął uciekać przez balkon i pobiegł w stronę dworca, aby uciec pociągiem. Próba ucieczki jednak się nie udała. 21-letni Łukasz W. został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego, jakim jest tymczasowe aresztowanie. Prokurator przewidywał, że jeśli mężczyzna już raz chciał uciec pociągiem, zrobi to po raz drugi.

Policja cały czas zajmuje się śledztwem w sprawie 21-letniego Łukasza W. Nieznane są szczegóły środowych wydarzeń. Zarówno funkcjonariusze policji, jak i prokuratura, nie chcieli rozmawiać na ten temat z dziennikarzami ze względu na dobro śledztwa.

Źródła: warszawawpigulce.pl, wirtualnynowydwor.pl, Fotografie: Twitter