in

Okrzyknięto go największym niemowlęciem – ważył 7,5 kg. Dziś ma 36 lat i stale czuje na sobie wzrok ludzi.

Pewne rzeczy jesteśmy w stanie przeczuć. Wiedzą o tym bardzo dobrze przyszłe mamy, które o pewnych sprawach wiedzą na podstawie swojej intuicji.

Przykładem tego jest 24-letnia Patricia Clarke. Był 1983 rok, kiedy okazało się, że jest w ciąży po raz drugi. Podejrzewała, że jej dziecko urodzi się dość duże – tak jak w przypadku pierwszej ciąży.

Nie spodziewała się jednak, że jej dziecko pobije rekord – Robert Clark został okrzyknięty największym bobasem, który przyszedł na świat w Community Memorial Hospital i być może największym w całym New Jersey. Jak możecie się domyślić, ubranka dla dzieci stały się niemałym kłopotem w jego wypadku, a także łóżko – było za małe!

Jednak, co najważniejsze, cieszył się on zdrowiem i był uśmiechniętym noworodkiem.

Pewnie jesteście ciekawi, jakich dokładnie był rozmiarów! Miał 64 centymetry przy wadze 7,42 kilogramów!

Jednak w miarę gdy dorastał, Kevin zaczął wyróżniać się w szkole. Zawsze był największy. Przez to dzieci zawsze zwracały na niego uwagę i komentowały. Sam Kevin mówi:

,,Odkąd się urodziłem, aż do teraz, ludzi zawsze ciekawi przede wszystkim mój wzrost i waga.”

,,Mam do siebie dystans i żartuję sobie z tego, ile mam wzrostu. Pytanie dotyczące tego, czy gram w koszykówkę padają niemal zawsze! Ja wtedy temu komuś odpowiadam: a czy ty grasz w minigolfa?”

Od czasu narodzin Kevina aż do teraz minęło już 36 lat. Mężczyzna jest byłym wojskowym, ma kochającą żonę i pieska.

Ile dzisiaj ma wzrostu i jaka jest jego waga? 136 kilogramów i ponad 2 metry wzrostu!

Całe życie przyzwyczajał się do tego, że jest największy – nauczył się to traktować jako zaletę, a nie wadę. W końcu dzięki temu jest wyjątkowy!

Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com