fot. instagram/andrea88476
in

25-latka ma największe usta na świecie. Aż trudno uwierzyć, jak wyglądała przed operacjami

Andrea Ivanova, 25-letnia influencerka z Bułgarii, stała się sławna dzięki swojej niezwykłej transformacji. Przeszła aż 32 zabiegi powiększania ust i twierdzi, że jest właścicielką największych ust na świecie. Jej decyzja spotkała się z wieloma krytycznymi opiniami, a nawet kilku lekarzy ostrzegło ją, że kolejne zabiegi mogą mieć poważne konsekwencje dla jej zdrowia.

Mimo tego, Andrea jest dumna ze swojego wyglądu i twierdzi, że czuje się wreszcie sobą.

Największe usta na świecie

Nieustannie poszukując sposobów na poprawienie swojego wyglądu, Andrea planuje kontynuować swoją podróż chirurgiczną. W 2022 roku uczciła swoje urodziny wolumetrą twarzy, a obecnie dąży do zdobycia kolejnego rekordu – najdłuższego i najbardziej wystającego podbródka.

„Oprócz posiadania największych ust na świecie, chcę wkrótce zobaczyć siebie z największym i najbardziej spiczastym podbródkiem i z ogromnym siliknowym biustem” – opowiada 25-latka.

Mimo ostrzeżeń od specjalistów, Andrea nie zamierza rezygnować ze swoich marzeń.

„Lubię przesadzone rzeczy, takie jak wielkie usta, twarz z wieloma wypełniaczami, ciężki i ekscentryczny makijaż. Nie lubię nudnych, zwyczajnych postaci, jestem fanką ogromnych kształtów i ekscentrycznej urody” – przyznaje kobieta.

Przed metamorfozą

Przed metamorfozą, Andrea Ivanova wyglądała zgoła inaczej. W sieci można znaleźć zdjęcia sprzed kilku lat, które pokazują, jak bardzo się zmieniła. Widać na nich, że była zupełnie innym człowiekiem i że jej decyzja o powiększeniu ust i wykonaniu wolumetrii twarzy zmieniła ją na zawsze.

Tylko spójrzcie na zdjęcie poniżej!