in

Padło najtrudniejsze pytanie w „Milionerach”. Czy będziesz znał odpowiedź?

Teleturniej „Milionerzy” od lat przyciąga przed ekrany tłumy widzów. W jednej z brytyjskich edycji jakiś czas temu doszło do czegoś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystko przez pytanie, które dostał uczestnik. Poziom trudności po prostu nie mieści się w głowie…

Fani nie mogą pogodzić się z tym, że uczestnik dostał takie pytanie. Nie ma wątpliwości co do tego, że to jedno z najtrudniejszych, jeśli nie najtrudniejsze pytanie w historii programu.

Pytanie, które rozłożyło wszystkich na łopatki

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie usiadł wygodnie w fotelu, aby obejrzeć „Milionerów”? To program, który wciąga i niejednokrotnie zaskakuje. Tym razem nie było inaczej. Wszystko przez pytanie, na które musiał odpowiedzieć uczestnik.

Użytkownicy Twittera stwierdzili, że jest „najtrudniejsze w historii show”. Można było za nie dostać 64 tysiące funtów – to 11. poziom drabinki. Jak brzmiała treść pytania?

„Od roku 2000 do dziś Oscara za główną rolę kobiecą nie otrzymała aktorka, której nazwisko zaczyna się na tę literę…”

Można było wybrać spomiędzy odpowiedzi: G, K, M i W. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Nikt nie wiedział, która odpowiedź jest prawidłowa.

A co na to wszystko uczestnik? Jak się okazało, bez żadnego problemu wskazał prawidłową odpowiedź – „G”. Musiał zatem wiedzieć, że w ciągu ostatnich lat Oscary trafiły do m.in. Nicole Kidman, Helen Mirren i Kate Winslet.

Ostatecznie Glen Bun wygrał 125 tysięcy funtów, co daje około 670 tys. zł.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl