in ,

Wybrano najseksowniejszego mężczyznę 2020 – czy zasłużył sobie na ten tytuł?

33-letni Michael B. Jordan otrzymał tytuł najbardziej pociągającego mężczyzny według magazynu People w 2020 roku. Jak wygląda najseksowniejszy mężczyzna na świecie? Czy rzeczywiście powinien dostać taki tytuł? Sami oceńcie!

Najseksowniejszy mężczyzna na świecie w 2020 roku, czyli Michael B. Jordan to 33-letni aktor znany z takich produkcji jak Czarna pantera czy Creed.

Najseksowniejszy mężczyzna 2020

Jak wiemy, corocznych rankingów wszelkiego rodzaju nie brakuje, a wśród nich znajduje się jeden z najbardziej prestiżowych rankingów amerykańskiego magazynu People. Jak czytamy na portalu Papilot, pierwsze oceny tego typu były zawarte w magazynie już w 1985 roku.

Tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie jest przyznawany co roku i trafił on już do m.in. do Johnny’ego Deppa, Bradleya Coopera, Davida Beckhama czy Brada Pitta. Kim jest tegoroczny zwycięzca?

To Michael B. Jordan – 33-letni aktor filmowy i telewizyjny, a także model.

„Myślę, że na wszystko jest czas i miejsce. Wybieram momenty, aby wywrzeć jak największy wpływ. Wszyscy możemy podjąć działania — duże lub małe — aby pomóc w stworzeniu zmiany, którą chcemy zobaczyć” — mówił w rozmowie z magazynem.

Amerykańskie media zauważyły, że trzeci rok z rzędu tytuł zostaje przyznany czarnoskóremu mężczyźnie – rok temu był to John Legend, a dwa lata temu – Idris Elba.

Michael B. Jordan urodził się w Santa Ana w Kalifornii. Początkowo nie myślał zupełnie o aktorstwie i chciał zostać modelem.

Jego przygoda filmowa rozpoczęła się jednak już w 1999 roku, kiedy jeszcze był nastolatkiem. Zagrał w takich produkcjach jak Rodzina Soprano czy Prawo ulicy, Fantastycznej Czwórce, Czarnej Panterze czy Creed.

Co o tym sądzicie? Tegoroczny zwycięzca zasłużył na taki tytuł? Czy może widzicie innego kandydata na jego miejscu?

Źródła: papilot.pl, onet.pl