in ,

Urodziły się w 2010 roku. Dziś mają 9 lat i nazywane są „najpiękniejszymi” bliźniaczkami na świecie!

Zdecydowanie wszystkie dzieci są piękne, jednak niektóre z nich odznaczają się ponadprzeciętną urodą. Właśnie tak było w przypadku bliźniaczek jednojajowych Leah Rose i Evy Marie.

Kiedy tylko dziewczynki przyszły na świat, ludzie zaczęli dostrzegać ich niesamowitą urodę.


Kilka miesięcy później, ich matka otrzymała pierwszą propozycję kontraktu modelek dla swoich córek. Odrzuciła ją uważając, że połączenie wychowywania dzieci z modelingiem jest zadaniem przerastającym jej możliwości.

Przełom w życiu bliźniaczek nastąpił, kiedy skończyły siedem lat. Wtedy rodzice zdecydowali się umieścić na jednym z portali społecznościowych zdjęcie swoich córek. W ciągu kilku godzin uwaga agencji modelek ponownie skupiła się na siostrach Clements.

Tym razem, za zgodą dziewczynek rodzice zdecydowali się zaakceptować kontrakt. Od tamtej pory bliźniaczki zdobywają coraz więcej fanów na całym świecie. Zostały także okrzyknięte najpiękniejszymi dziećmi.

Dla dobra kariery swoich córek, rodzice postanowili porzucić pracę zawodową, aby móc w pełni oddać się podróżom z dziewczynkami po całym świecie. Pozostaje tylko życzyć Leah i Rose powodzenia w przyszłej karierze i wyzwaniach, które zapewne postawi przed nimi życie.