in

W dzieciństwie wygrała ponad 300 konkursów piękności. Dziś ma 13 lat i wygląda już jak kobieta.

Dziewczyna Eden Wood w branży modowej spędziła zaledwie pięć lat. Ale w tej chwili – to prawie połowa jej życia. Od urodzenia wszyscy mówili, że dziecko jest piękne. Dlatego jej matka postanowiła wysłać Eden na konkurs piękności wśród dzieci.

W 2006 roku, gdy dziewczynka miała zaledwie rok, została zwycięzcą pierwszego konkursu. Po tym sukcesie szło już z górki…

Przez trzy lata trzysta razy została zwycięzcą różnych konkursów mini-Miss America. Dziecko zostało nawet okrzyknięte – najpiękniejszym dzieckiem Stanów Zjednoczonych. Sesji zdjęciowych jej matka nawet nie jest w stanie zliczyć.

Kilka razy wystąpiła w malarstwie artystycznym, brała też udział w reality show. Jej twarz ciągle migotała na ekranie. Całe dzieciństwo spędziła na podium.

Proste przyjemności, takie jak zabawa z lalkami lub rozmowa z przyjaciółmi, spacerowanie po ulicy, jazda na rowerze dla Eden nie istniały. Przez 6 lat dzień Eden wyglądał niemal tak samo: sesje, odwiedzanie salonów piękności i horror dla zdrowia dziecka, czyli wycieczki do solarium.

W samej Ameryce konkursy piękności dla dzieci mają wielu przeciwników. Uważają oni, że takie działania to zastraszanie dzieci i zabierania im dzieciństwa.

Kiedy Eden skończyła sześć lat, matka postanowiła, że ​​to już dość. Zakończyła jej karierę modelki. Teraz dziewczyna ma trzynaście lat. Teraz rodzi się pytanie: „Kim chcesz być, kiedy dorośniesz?” Wood odpowiada: „Super gwiazdą jak Miley Cyrus czy Paris Hilton”.

Prawda jest taka, że oprócz światowej sławy, obie te celebrytki słyną ze skandali i pijackich imprez. Mamy nadzieję, że gdy nastolatka dorośnie, zmieni swoje zdanie.

Dziewczynka jednak nie chce zaprzepaścić swojej sławy. Zaczyna nagrywać swój album muzyczny. Jej matka chce wydać serię dziecięcych lalek z twarzą córki. Ponadto Eden napisała autobiograficzną książkę pod tytułem „Od kołyski do korony”.

Podczas swojego krótkiego życia amerykańska dziewczynka z pewnością jest już milionerką. Zapewniła nie tylko sobie, ale także rodzicom godne życie.

Historia zna jednak wiele przykładów, kiedy pieniądze i sława niszczyły młode gwiazdy. Jak będzie w tym przypadku – czas pokaże.

Fotografie: instagram