in

„Chcę wszczepić sobie macicę”: 12-letni chłopiec stanie się najmłodszym transseksualistą w Anglii.

Małe dzieci postanowiły nadążyć za dorosłymi, a także stać się uczestnikami boomu transpłciowego.

12-letni nastolatek z brytyjskiego Ramsgate nienawidzi swojego chłopięcego ciała i już zaczął przekształcać się w kobietę. Ashley Lammin miał zaledwie 3 lata, kiedy zaczął buntować się przeciw swojej płci i zażądał, aby wszyscy zwracali się do niego jak do dziewczyny.

Dorośli traktowali te dziwactwa z uśmiechem i byli pewni, że to minie. Ale nic takiego się nie wydarzyło, ale wręcz przeciwnie, w wieku 5 lat Ashley ogłosił, że chce pozbawić się swoich męskich narządów płciowych.

Obecnie nastolatek przyjmuje hormony, aby zapobiec początkowi dojrzewania i zostać najmłodszym transseksualistą w swoim kraju. Następnym krokiem będzie operacja usunięcia męskich narządów płciowych i transformacja w żeńskie.

Ashley uważnie przestudiował cały proces przemiany i zdaje sobie sprawę z istniejących problemów, niemniej jednak ma nadzieję, że lekarze będą mogli wszczepić macicę w jego ciele, aby później mógł urodzić dzieci. Rozumie również, że będzie musiał pić leki hormonalne przez całe życie.

Mama chłopca, Terry, powiedziała, że ​​niezmiernie bolesne jest patrzenie, jak jej dziecko cierpi w nie swoim ciele. Za każdym razem, patrząc na siebie w lustrze, Ashley nie mógł ukryć tego, jak bardzo nienawidzi męskich rysów w sobie, co czasami powodowało przedłużające się napady złości i depresję. Matka bardzo się cieszy, że jej dziecko dostało nadzieję i będzie mogło być sobą

Źródło: dailymail.co.uk