fot. instagram/theradfordfamily
in

Są rodzicami 22 dzieci i powoli nie dają rady. „W tej chwili sprawy wymykają się spod kontroli”

Sue Radford to kobieta, która była w ciąży przez… 16 lat swojego życia! Ma 22 dzieci i wystąpuje razem z partnerem w brytyjskim reality show.

W ostatnim czasie mama podzieliła się swoimi zmartwieniami – uważa, że dzieci muszą zacząć angażować się w obowiązki domowe, ponieważ ona nie daje sobie rady ze wszystkim sama.

Najliczniejsza rodzina w Wielkiej Brytanii

Sue Radford i Noel dopiero w zeszłym roku zdecydowali, że nie chcą mieć już więcej dzieci. Ich pierwsza pociecha to już 33-latek – Sue urodziła po raz pierwszy w wieku 14 lat. Dziś kobieta ma 47 lat, a jej mąż, Noel – 51. Najmłodsze dziecko w ich rodzinie to dwuletnia córeczka.

Radfordowie mają własne reality show i opowiadają w nim o swoich perypetiach. W sieci możemy znaleźć już kilka sezonów, a niektóre fragmenty odcinków pojawiają się w mediach społecznościowych.

Sue przyznała w ostatnim czasie, że każde dziecko ma zadanie do wykonania w domu. Mama nie dałaby rady bez pomocy.

Jak przekazuje The Sun, każdego tygodnia Sue musi wyprać 880 kg ubrań. Rodzina posiada pięć koszy na śmieci, które bez ustanku są zapełnione. 47-latka bywa bardzo zmęczona.

„Na co dzień może to być przytłaczające. Nie mam nic przeciwko byciu mamą, ale moje dzieci muszą zacząć pomagać o wiele więcej. W tej chwili sprawy wymykają się spod kontroli” – przyznała w swoim reality show emitowanym przez Channel 5.

Mama postanowiła przygotować listę zadań do wykonania i obowiązki zostały rozdzielone na poszczególnych członków rodziny. Dzieci mają jednak czerpać z tego radość, ponieważ wszystko przybrało formę „zabawy”. Pociechy są podzielone na drużyny, a w trakcie „konkursu” internet w domu jest odłączony.

Teraz dom lśni czystością. Do tej pory dzieci nie zapytały, kto wygrał. Jak się okazuje, rodzice zapomnieli o liczeniu punktów.

„Jeśli zapytają, powiemy, że był remis” – mówi Noel.