fot. youtube/ Shaaanxo
in ,

To wesele przejdzie do historii – Aż ciężko uwierzyć, co zrobił Pan Młody!

Z pewnością każdy z nas chciałby, aby dzień ślubu przebiegł dokładnie zgodnie z planem, a na weselu była świetna zabawa i żadnych wpadek. Nie zawsze jednak to, co sobie wyobrażamy, ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Z takiego wesela jak przedstawione przez jedną z użytkowniczek TikToka każdy wyszedłby z przykrymi wspomnieniami, a już w szczególności panna młoda. Co takiego się na nim wydarzyło?

Raz na jakiś czas mają miejsce wesela inne niż wszystkie. Tak było właśnie w tym przypadku, niestety ciężko mówić tu o czymś pozytywnym. To wesele to totalna porażka!

Podczas wesela pan młody postanowił zrobić coś wyjątkowego dla swojej małżonki. Panna młoda usiadła na krześle na środku sali, a on rozpoczął swój pokaz.

Taniec, który zakończył się prawdziwym dramatem

Pan młody zaczął tańczyć dla swojej ukochanej i do pewnego czasu wszystko było wspaniale. Panna młoda i goście byli zachwyceni, ale kiedy mężczyzna wstał z kolan i wykonał zamach nogą, wszyscy wstrzymali oddech. Kobieta dostała stopą w twarz.

I tak oto na TikToku pojawiło się nagranie zatytułowane „Jak mój mąż zrujnował nasze wesele”. W momencie stało się prawdziwym hitem sieci. Internauci żartowali w komentarzach, że pewnie po takim czymś kobieta już zdążyła się rozwieść. Panna młoda zapewniała użytkowników, że już dawno obróciła wszystko w żart.

„Trochę płakałam, a on czuł się fatalnie, ale wszystko było w porządku, ponieważ bawiliśmy się do ósmej nad ranem z naszymi najlepszymi przyjaciółmi” – wyjaśnia świeżo upieczona mężatka.

Wyglądało groźnie? Sami zobaczcie!

@gaudsquad

How my husband ruined our wedding part 1🥰🤗 #men :/ #wedding

♬ Oh No – Kreepa