in

Kończy 52 lata, a wygląda o połowę młodziej. Zdradziła swój sekret, tego się nie spodziewasz

Gina Stewart, czyli „Najgorętsza Babcia Świata”, skończyła 52 lata. Jej fani nie mogą zrozumieć, jak to możliwe – kobieta wygląda o wiele młodziej!

Już wiadomo, co jest sekretem jej niezwykłego wyglądu. Wielu będzie zaskoczonych.

Tajemnica wiecznie młodego wyglądu

Gina Stewart z Gold Coast w Australii przyszła na świat w 1970 roku. Ma czwórkę dzieci. Gdy została babcią, założyła profil na Instagramie pod nazwą World Hottest Grandma, czyli „Najgorętsza Babcia Świata”.

Jeden z jej ostatnich postów jest poświęcony sekretowi długiego życia. Jak się okazuje, wcale nie chodzi o żadną dietę ani treningi. Tajemnicą 52-latki… jest rodzina!

„Urodziłam moją najmłodszą córkę Summer, gdy miałam 47 lat. Ona tak wiele wniosła do mojego życia. Według mnie relacje społeczne i sposób, w jaki traktujemy innych, są kluczem do młodego wyglądu i godnego starzenia” – przyznaje „Najgorętsza Babcia Świata”.

I dodaje:

„Rodzina, przyjaciele, którzy cię kochają. Życzliwi i wspierający, ludzie, którzy są w twoim życiu, zdecydowanie to życie wydłużają. Bardziej niż cokolwiek innego”

Pod wyznaniem Giny pojawiła się lawina komentarzy wzruszonych internautów:

„Po pierwsze – wszystkiego najlepszego. Po drugie – czy dobrze przeczytałam, masz 52 lata? Wyglądasz niesamowicie” – czytamy.

„Pięknie wyglądasz i cudownie piszesz o swojej rodzinie” – dodaje ktoś inny.

„To inspirujące, że zostałaś mamą po czterdziestce” – pisze internauta.

„Piękne przemyślenia”

Gina w młodości – jak wyglądała?

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

źródło: parenting.pl