in

17-latka z najdłuższymi nogami na świecie trafiła do księgi Guinnessa. Aż ciężko uwierzyć w jej wzrost

Maci Currin to nastolatka, która pobiła rekord Guinessa. Może pochwalić się najdłuższymi nogami na świecie. Prześcignęła ona Jekaterinę Lisinę, Rosjankę z nogami o długości 132 centymetrów. 17-letnia Amerykanka ma jednak pewne problemy w związku ze swoją wyjątkowością.

Najdłuższe nogi na świecie

W Stanach Zjednoczonych pojawiła się nastolatka, która ma najdłuższe nogi na świecie – Maci Currin. Gdy skończyła 1,5 roku miała już ponad metr, a w wieku 9 lat – 170 cm wzrostu. Dziś nastolatka ma 208 cm wzrostu. Jej lewa noga mierzy dokładnie 135,267 cm, a prawa 134,3 cm.

W związku z jej niespotykanym wyglądem, nastolatka miała problemy w szkole. Koledzy i koleżanki nie potrafili jej zaakceptować i często się z niej śmiali. Do dnia dzisiejszego, kiedy Maci idzie ulicą, czuje na sobie wzrok innych ludzi, a niektórzy nawet robią jej zdjęcia.

17-latka przyznaje, że czasem ma wrażenie, jakby uciekła z cyrku, jednak z czasem nauczyła się już, że nie ma co się tym przejmować i wręcz przeciwnie – trzeba być dumnym.

Może kupić spodnie tylko w jednym sklepie

Nie trudno sobie wyobrazić, jakie problemy ma Maci z kupnem spodni. Może je dostać tylko w jednym sklepie, a poza tym trzeba je zamawiać.

„Lubię chodzić do jednego sklepu w Kolorado, bo oni mają wyjątkowo długie spodnie do jogi, które mi służą jako getry za kolano” – tłumaczy nastolatka.

Naukowcy dowiedli, że kobiety rosną nawet do 20. roku życia, więc Maci może być jeszcze wyższa.

Nastolatka planuje pobić jeszcze jeden rekord Guinessa, w kategorii najwyższej modelki na świecie. Bez wątpienia ma na to szansę!

Źródło: Interia Kobieta, instagram