in

Okrzyknięto ją ,,najbrzydszą panną młodą”. Nie wierzyli, że z brzydkiego kaczątka może powstać łabędź.

Ciężko wyobrazić sobie piękniejszą chwilę w życiu od tej, którą jest ślub z ukochaną osobą. Jest to czas, kiedy wyznajemy przed Bogiem, że będziemy z kimś do końca życia, na dobre i złe. Poza tym, jest to wzruszający moment spotkania z bliskimi, którzy życzą nam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Czas zabawy do białego rana. Szczęścia, uśmiechów i łez. Po latach zakochani wracają do zdjęć z albumu, kiedy to przysięgali sobie być razem już na zawsze.

Odtwarzają nagrania z tamtego czasu, by wspominać to, co pozwoliło im przypieczętować ich miłość. Jednak nie zawsze ślub dwojga ludzi jest czymś, co popierają wszyscy. A już na pewno nie w tym wypadku – ta para młoda stała się pośmiewiskiem dla ludzi na całym świecie. Dlaczego?

Najbrzydsza panna młoda w historii?

Okrzyknięto ją najbardziej niedobraną parą w historii, a pannę młodą – najbrzydszą w całej historii.

Nie wiadomo, jak nazywa się pani młoda i pan młody. Ich ślubna fotografia została najprawdopodobniej skradziona z któregoś profilu na Facebooku i szybko stała się przyczyną szyderczego uśmiechu na ustach internautów aż po dziś dzień. Wielu z tych, dla których fotografia jest powodem do śmiechu, uważa, że zdjęcie jest przerobione w Photoshopie, bo to niemożliwe, żeby ludzie mogli tak do siebie nie pasować.

Niesamowita metamorfoza

Komentarze uderzające w kobietę dotarły do niej i odbiły się echem w jej głowie. Postanowiła, że nie będzie kimś, z kogo można się tylko śmiać za to, jak wygląda. Ona również zasługuje na szczęście z mężczyzną, którego kocha, mimo iż pozornie do siebie nie pasują.

Było przed nią mnóstwo pracy. Wiedziała, że musi schudnąć i zadbać o swój wizerunek o wiele bardziej niż inni. Minęło trochę czasu i jej praca nad sobą zaowocowała niesamowitym efektem. Jak widać na zdjęciach, kobieta nie przypomina tej ze zdjęcia, na którą była ,,najbrzydszą panną młodą”.

Krytyka ze strony internautów mogła sprawić, że zamknie się w sobie i nie będzie chciała wychodzić do ludzi, obawiając się tego, że będą się z niej śmiać. Jednak stało się zupełnie inaczej – krytyka dała jej motywację, stała się pierwszym krokiem do podjęcia starań o to, aby dobrze czuć się w swoim ciele i wyglądać pięknie w oczach innych.

I choć na początku nikt nie wierzył w to, że może przejść tak wielką metamorfozę, pokazała, że jest to możliwe! Wystarczy jedynie bardzo chcieć.