fot. tiktok/zambiandesi
in

„Właśnie dlatego nie chcę dzieci na swoim ślubie”. Nagranie ze ślubu podbija sieć

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Zakochani stają na ślubnym kobiercu, aby przypieczętować swoją miłość. Choć każdy chce mieć uroczystość jak z bajki, nie wszystko da się przewidzieć, a już na pewno nie… zachowanie dzieci.

Przekonała się o tym na własnej skórze pewna para. Mały chłopiec niosący obrączki nagle zrobił coś, co sprawiło, że goście wstrzymali oddech. Nikt nie spodziewał się, że tak przekaże ślubne atrybuty…

Nie wszystko poszło po ich myśli

Trzeba przyznać, że dziecko niosące obrączki młodej parze to widok, który potrafi rozczulić. Jednak nie zawsze wygląda to w ten sam sposób…

Na nagraniu, które trafiło na TikToka możemy zobaczyć przepiękną parę młodą i chłopca, który zmierza w ich kierunku z obrączkami. Po chwili dzieje się coś, co wywołuje niemałe poruszenie.

Dziecko postanowiło rzucić pudełko z obrączkami w stronę pary młodej. Nie ma wątpliwości co do tego, że chłopiec był z siebie dumny. Widać to wyraźnie na wideo!

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

„Trochę zabawne, ale mam nadzieję, że nauczą go lepszych manier. W końcu jest jeszcze mały” – czytamy.

„Następnym razem trzeba mu lepiej wyjaśnić, na czym polega to zadanie. Miał przynieść obrączki, to przyniósł” – pisze internauta.

„Właśnie dlatego nie chcę dzieci na swoim ślubie” – dodaje ktoś inny.

„Dzieci potrafią być zazdrosne, a w dniu ślubów i innych przyjęć rodzinnych lepiej nie przydzielać im tak odpowiedzialnych ról. Towarzyszą temu duże nerwy”

Obejrzyj nagranie poniżej:

@zambiandesi #ringbearer #nailedit #weddingtiktok #ringbearerringthrower ♬ Oh No – Kreepa

źródło: parenting.pl