in

Zobaczył Rosjanina w sklepie i puściły mu nerwy. Nagranie obiegło sieć.

Mieszkańcy Kazachstanu są coraz bardziej wrogo nastawieni do Rosjan. Ich obecność wywołuje w nich niechęć i agresję.

Dowodem na to jest nagranie ze sklepu, na którym możemy zobaczyć Kazacha wyzywającego obywatela kraju rządzonego przez Putina.

Nagranie ze sklepu obiegło sieć

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojego kraju. Codziennie giną niewinni ludzie, a ich piekło na ziemi zdaje się nie mieć końca.

Wiele państw nałożyło sankcję na Rosję, pokazując tym samym, że nie zgadza się na jej agresję i bestialstwo. Poszczególni ludzie dają temu wyraz w swoim codziennym życiu. Przykładów nie brakuje.

Jednym z nich jest zachowanie Kazacha, który robił zakupy w sklepie. Mężczyzna zobaczył Rosjanina i nie mógł się opanować. Warto przy tym zaznaczyć, że w Kazachstanie aż 18 proc. mieszkańców stanowią Rosjanie.

Na nagraniu, które trafiło do sieci możemy usłyszeć, jak Kazach wykrzykuje:

„Wynocha z Kazachstanu! Jesteście nazistami! Zabijacie dzieci w Ukrainie! Wyjedźcie z Kazachstanu, wy rosyjscy naziści!”

Nie jest jasne, czy mężczyzna został przez niego sprowokowany, czy zareagował tak na sam jego widok. Wideo pojawiło się w sieci 1 maja, m.in. na Telegramie czy kanale Tpyxa.

Możesz obejrzeć je poniżej.

Źródło: o2.pl