in

Śmiertelny wypadek na A1. 27-latek zginął na miejscu – Wstrząsające nagranie obiegło sieć

W ostatnim czasie do sieci trafiło szokujące nagranie ze śmiertelnego wypadku, który miał miejsce na autostradzie A1 niedaleko miejscowości Wieszowa na Śląsku. Możemy na nim zobaczyć, jak 27-latek wjechał w tył ciężarówki. Wszystko to rozegrało się praktycznie w jednej sekundzie. Mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie. Ten widok nie pozostawi nikogo obojętnym.

Tragiczny wypadek

Do śmiertelnego wypadku doszło w miniony czwartek 1 lipca. Przez brawurę i złamanie zasad ruchu drogowego 27-letni mężczyzna stracił życie.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć chwilę zderzenia osobówki z TIR-em. Widzimy, że ciężarówka wyjechała ze stacji paliw i znajdowała się na prawym pasie. Nagle z niewyobrażalną prędkością w jej tył wjechał samochód osobowy marki peugeot.

Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę. Ciarki przechodzą po plecach… Rodzina młodego mężczyzny z pewnością przeżywa prawdziwe piekło.

Jak się okazało, kierowca peugeota wypadł z auta, a razem z nim silnik samochodu.

“W wyniku wypadku kierowca peugeota poniósł śmierć na miejscu. Siła uderzenia wyrzuciła kierowcę z samochodu. Z auta wypadł też silnik, który znalazł się na przeciwnym pasie ruchu” – poinformował Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.

Obejrzyj nagranie z wypadku poniżej: