in , ,

Do sieci trafiło nagranie z polskiej karetki – wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy.

Ratownicy medyczni są skazani na życie w ciągłym stresie. Ich zadaniem jest ratowanie ludzkiego życia, co niesie za sobą wielką odpowiedzialność. Każdy z nas powinien docenić ich obecność, bo jeśli by ich zabrakło, nie miałby kto nam pomóc w najgorszych chwilach.

Niedawno do sieci trafiło nagranie z jednej z polskich karetek. Ratownik chciał pokazać, jak wygląda akcja ratunkowa od wewnątrz i jak bardzo liczy się każda sekunda. Ciężko nam uwierzyć w to, co widzimy!

To niesamowite, z jak wielką odpowiedzialnością i jednocześnie spokojem muszą podchodzić do swoich zadań ratownicy. Liczy się także dobry humor. To prawdziwi bohaterowie!

Śmiech to zdrowie i w trudnych chwilach, kiedy pochłania nas stres, warto przypomnieć sobie, że nie na wszystko mamy wpływ i po prostu się uśmiechnąć. Ratownicy doskonale o tym wiedzą. Słuchając w karetce znanego numeru Raya Parkera Jr. – Ghostbusters, uznali, że przyszedł czas na rozluźnienie atmosfery.

Nie wszyscy internauci byli zadowoleni z ich poczynań, ale znaleźli się także ci, którzy docenili dobry humor ratowników.

Zobaczcie nagranie poniżej. Ratownikom życzymy odwagi i cierpliwości w swojej pracy. Szczególnie teraz, w czasach pandemii jest ona na wagę złota.