in

Nagranie z „pijanym” niedźwiedziem hitem sieci. „Boli cię brzuszek?”

Jakiś czas temu w miejscowości Düzce w Turcji miało miejsce coś, co bez wątpienia zapada w pamięć. Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć pijanego niedźwiedzia. Zwierzę wymagało natychmiastowej wizyty u weterynarza.

Choć wideo jest zabawne i wywołuje uśmiech na twarzach internautów, miś przeżywał prawdziwy dramat. Został znaleziony nieprzytomny przez tamtejszych mieszkańców.

Pijany niedźwiedź

Jak wynika z doniesień tureckich mediów, zwierzę upiło się miodem. Anadolu Agency przekazuje, że niedźwiedź leżał na zboczu góry. Mieszkańcy postanowili mu pomóc.

Łakomczuch trafił na pakę samochodu terenowego i został przewieziony do weterynarza.

Na opublikowanym wideo widzimy, jak zwierzak ciężko oddycha i kiwa się. Mężczyzna, będący autorem nagrania, żartuje z pijanego niedźwiedzia.

„Boli cię brzuszek?” – słyszymy w tle.

Nie ma wątpliwości co do tego, że niedźwiedź zapamięta sobie tę „lekcję”. Nie od dziś wiadomo, że we wszystkim najważniejszy jest umiar! Weterynarz pomógł mu dojść do siebie i już niebawem zwierzę wróci na wolność.

Niedźwiedzie jedzą lepki miód z dodatkiem larw (czerwi) i pszczół. Jest to dla nich źródło białka. Zwierzęta te nie boją się pszczół, ponieważ ze względu na grubą sierść i skórę nie czują nawet ich użądleń.

Obejrzyj nagranie poniżej: