fot. tiktok/jasonreeves330ohio
in

Zapłaciła nastolatkowi za odśnieżanie podwórka. Nie miał pojęcia, że nagrywa go monitoring

Nie ma wątpliwości co do tego, że zima jest piękną porą roku. Niestety, dla wielu osób jej nadejście oznacza konieczność odśnieżania, które potrafi być żmudną i czasochłonną czynnością.

Pewna kobieta, która za nic w świecie nie chciała chwycić za łopatę, postanowiła poprosić o pomoc syna sąsiadów. Chłopak miał dostać 20 dolarów za odśnieżanie. Podczas swojej pracy był nagrywany, o czym nie wiedział. Wideo w momencie obiegło sieć.

Nagranie z odśnieżania

Przydomowy monitoring zarejestrował zachowanie nastolatka, który miał za zadanie odśnieżyć podwórko sąsiadki. Ubrany w kurtkę zimową i wysokie buty, trzymał łopatę w dłoniach i wydawałoby się, że wykona to zadanie perfekcyjnie.

Po kilku próbach chłopak jednak zrezygnował z odśnieżania. Uznał, że nie da sobie rady? A może, że te pieniądze nie są adekwatne do takiej pracy?

@jasonreeves330ohio #haha #child #abuse #idc #fyp #ohio #snow #twentybucksistwentybucks #he #big #mad #neighborkid #neighbor #lovethiskid #money #getit #mydude #myhomie ♬ original sound – Jason Reeves

Internauci, oglądając nagranie, nie mogą uwierzyć własnym oczom.

„On przypomina mi o moim synu, leniu” – czytamy w komentarzach.

„Kiedy byłem młody, robiliśmy takie rzeczy dla zabawy. Teraz mój 14-latek uprawia ogródek, rąbie drewno i kosi 5 akrów ziemi” – przyznał internauta.

„Pewnie śnieg był zbyt ciężki” – pisze ktoś inny.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: edziecko.pl