fot. tiktok @cutebaby0628
in

Maluch za kierownicą hitem sieci. To wideo obejrzano już prawie 3 mln razy!

Mały chłopiec stał się prawdziwą gwiazdą internetu dzięki nagraniu, na którym widzimy go siedzącego za kierownicą samochodu i walczącego z sennością. Wideo, na którym maluch wygląda jakby prowadził pojazd, obejrzało już ponad 2,7 miliona osób. To po prostu trzeba zobaczyć!

Na senność nie ma rady

Nagranie, które pojawiło się w sieci, stało się bardzo popularne ze względu na niecodzienną sytuację, jaką pokazuje. Widać na nim chłopca, który wygląda na zbyt małego, by prowadzić auto, ale jednocześnie wydaje się, że jest za kierownicą i stara się utrzymać oczy otwarte. Filmik szybko stał się viralowy, a internauci byli zachwyceni uroczym zachowaniem dziecka.

Chłopiec próbował utrzymać ręce na kierownicy, jednak już po chwili nie wytrzymał i zasnął.

Niewątpliwie takie materiały, które rozśmieszają i poprawiają nastrój, są potrzebne szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy to świat jest pełen negatywnych informacji i wydarzeń. Warto zwrócić uwagę na pozytywne i urocze historie, jak ta, która rozgrzewają serce i dają nadzieję na lepsze jutro.

Internauci nie mogli przestać się śmiać, widząc zabawnego malucha.

„Kierowco, jeśli jesteś nieprzytomny odpocznij, aż będziesz mógł kontynuować swoją podróż” – czytamy w komentarzach.

„Kierowca co robisz, to duże wykroczenie. Twoje prawo jazdy zostaje zabrane. Idź do mamy i dobranoc.” – dodaje ktoś inny.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!

@cutebaby0628 😂😂😂#baby #cutebaby #babiesoftiktok #funny ♬ nhạc nền – Funny😂

Podziel się tym nagraniem z innymi!