in

Nagranie z Kijowa obejrzano już 20 milionów razy. To po prostu niewiarygodne!

Nie ma wątpliwości co do tego, że znajomość języków obcych to bardzo przydatna umiejętność. Możemy wykorzystać ją chociażby w pracy, w podróży czy przy zawieraniu nowych znajomości.

Niektórym nauka języka sprawia dużą trudność, a w tym samym czasie inni potrafią operować kilkoma naraz. Doskonałym przykładem jest Filip Crowther, który swoimi umiejętnościami językowymi bije każdego na głowę.

Nagranie z Kijowa

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie z Kijowa, które w momencie przyciągnęło uwagę internautów. Wszystko za sprawą 41-letniego poligloty przekazującego wiadomości dotyczące obecnej sytuacji, jaka ma miejsce na Ukrainie.

Brytyjsko-niemiecko-luksemburski dziennikarz zna francuski, hiszpański, portugalski, angielski, niemiecki i luksemburski. Jest korespondentem Białego Domu dla France24 i korespondentem działającym w Associated Press. Przyszedł na świat w Luksemburgu. Ma ojca Brytyjczyka i matkę Niemkę. Na studiach szlifował hiszpański i portugalski. Na King’s Collage London ukończył hispanistykę.

„Relacja w sześciu językach z Kijowa. W kolejności: angielski, luksemburski, hiszpański, portugalski, francuski i niemiecki” – przekazał w ostatnim czasie.

Naganie, które zobaczycie poniżej, obejrzało już ponad 20 milionów osób! Niesamowite! Ten mężczyzna jest wspaniałą inspiracją do nauki języków.

Nie zapomnij podzielić się tym wideo ze swoimi znajomymi!

Źródło: twitter, o2.pl