in ,

Zsolidaryzowani kierowcy ruszyli na ratunek. Nagranie z karetki hitem w sieci!

W ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii doszło do czegoś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Na jednej z autostrad wszyscy kierowcy pomogli karetce przejechać przez remontowaną drogę.

Nagranie z tej wspaniałej akcji trafiło na TikToka i w momencie rozłożyło internautów na łopatki.

Niezwykła akcja

Nie ma wątpliwości co do tego, że karetka musi jak najszybciej dojechać do pacjenta. Od tego zależy jego życie – liczą się minuty i sekundy. Większość kierowców doskonale zdaje sobie z tego sprawę i przepuszcza karetkę na drodze. Pewna ratowniczka medyczna była świadkiem sytuacji, która niemalże doprowadziła ją do łez wzruszenia.

Nagrała akcję pomocy karetce, która nie mogła przejechać przez remontowaną jezdnię. Kierowcy wysiedli ze swoich samochodów i zaczęli pozbywać się pachołków i znaków, dzięki czemu można było swobodnie przejechać i dotrzeć na czas do pacjenta.

Trzeba przyznać, że to naprawdę wspaniały pomysł. Internauci nie mogą uwierzyć własnym oczom. Nagranie zostało obejrzane już 26 milionów razy.

Koniecznie obejrzyjcie wideo poniżej i podzielcie się nim ze znajomymi!

@littleki_x

#999 #ambulance #frontline #emergencyservices #tiktok #foryoupage #foryou #ambulance_tiktok #humality #blowthisup #foryourpage #makethemfamous

♬ Home – Edith Whiskers