fot. twitter/@waldek_pan
in ,

Mieszkańcy Gdyni stanęli jak wryci. Niewiarygodne nagranie obiegło sieć

W ostatnim czasie w Gdyni miała miejsce sytuacja, która na długo pozostanie w pamięci tamtejszych mieszkańców. Jak się okazało, na jednym ze skrzyżowań pojawiła się rodzina dzików. Zwierzęta maszerowały przez miasto, nie robiąc sobie nic z obecności ludzi.

Zaskoczeni mieszkańcy chwycili za telefony i zaczęli nagrywać to niezwykłe zajście. Trzeba przyznać, że to niecodzienny widok!

Dziki spacerowały po mieście

Na wideo, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak dwa duże dziki spacerują po mieście razem z siedmioma małymi. Autor nagrania przekazał, że rodzinka dzików chyba „wróciła” po swoje ziemniaki.

Jak to się stało, że w centrum pojawiły się dziki? Wszystko wskazuje na to, że pochodzą z Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który znajduje się nieopodal miasta.

Dziki pojawiły się na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i Traugutta.

Internauci chętnie komentowali nagranie. Wiele osób zwróciło uwagę na zachowanie mieszkańców – nie wpadali w panikę, widząc dzikie zwierzęta.

„Jacy normalni ludzie w tej Gdyni Bez paniki, pisków, ucieczek” – czytamy na Twitterze.

„Bez przesady, trochę ścinają przejścia dla pieszych, ale poza tym to pełna kultura. Żadnego hałasowania, rac i innych wariactw” – dodał drugi.

„To na Świętojańskiej ostał się jakiś warzywniak?” – żartował ktoś inny.

„Mieszkańcy Gdyni stanęli jak wryci. Niewiarygodne nagranie obiegło sieć.”

Obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: o2.pl