fot. TikTok @NATTYICEICEBABYY
in

Nagranie z chrztu hitem sieci. Tak dziecko „zaprotestowało”

Zdarza się, że dzieci zachowują się nieprzewidywalnie. Doskonałym przykładem na to jest to, co zrobił 11-miesięczny Sullivan podczas swojego chrztu – z pewnością nikt ze zgromadzonych gości nie zapomni tego widoku do końca życia!

Krótkie wideo hitem sieci

Nagranie z incydentu, które obiegło sieć, gromadząc ponad 4 miliony wyświetleń na TikToku, przedstawia chwilę, która sprawiła, że rodzina chłopca i internauci śmieją się do łez. Wszystko działo się w katolickim kościele „Our Lady of Pompeii” w Lancaster.

Sullivan kontra modlitewnik

W trakcie ceremonii chrztu, chwilę po tym, jak ksiądz zaczął odmawiać modlitwy nad chłopcem, Sullivan zdecydował się na mały „protest”. Jego malutka rączka uderzyła z impetem w książkę, która trzymał ksiądz. Modlitewnik wypadł z rąk kapłana, zanurzając się w wodzie święconej. Ekspresje na twarzach bliskich Sullivan’a były bezcenne – mieszanka zdumienia i przerażenia.

Jednak to, co wydarzyło się później, było jeszcze bardziej niezwykłe. Ksiądz, mimo zaskoczenia, kontynuował ceremonię.

„Duchowny przewracał strony, a te były przemoczone. Później mój mąż mówił: „Za każdym razem, gdy patrzyłem na ociekające kartki, zaczynałem się śmiać”  – wyjaśnia mama Sullivana w rozmowie z „Today.com”.

@nattyiceicebabyy @Barstool Sports hope you find this as funny as we did #baptismgonewrong ♬ Oh No – Kreepa

Internauci rozbawieni

Natalie Walczyk, siostra matki chłopca, postanowiła podzielić się tym niezwykłym momentem z internautami, publikując 6-sekundowy klip na TikToku. Użytkownicy platformy byli zachwyceni. Wiele komentarzy świadczy o tym, że internauci postrzegają zachowanie chłopca jako niezwykły, choć zabawny, sposób wyrażenia siebie.

„Uznał: „Nie dzisiaj, Jezu!” – czytamy w komentarzach.

Sullivan bez wątpienia wyróżnił się w tłumie. Jego chrzest nie tylko stał się niezapomnianym momentem dla rodziny, ale także rozbawił miliony osób na całym świecie.