fot.instagram/babyboyoscarjames
in ,

Nagranie z chrztu dziecka hitem w sieci. „To dziecko jest opętane, Dzwońcie po egzorcystę!”

Podczas chrztu dzieci mogą wykazywać różne zachowania, niektóre z nich zasypiają na całą ceremonię, inne płaczą przez cały czas, a jeszcze inne zachowują się w sposób niezwykły, który może zaskoczyć księdza i gości. W tym konkretnym przypadku, 8-miesięczne dziecko nie przyciągało uwagi swoim płaczem, ale swoim niepokojącym bujaniem się na boki. Nagranie z chrztu zostało opublikowane na Instagramie i stało się hitem w sieci.

Niepokojące ruchy dziecka zaskoczyły wszystkich zgromadzonych na ceremonii, ale stały się także źródłem radości dla internautów, którzy obejrzeli nagranie na Instagramie.

Dziecko było usztywnione na rękach matki i wykonywało dziwne ruchy w lewo i prawo, co wywołało śmiech u zgromadzonych osób. Ksiądz, nie zwracając na to uwagi, kontynuował modlitwę, aż do momentu, gdy zorientował się, co się dzieje. Był wyraźnie zszokowany zaistniałą sytuacją.

Internauci byli zachwyceni nagraniem i większość z nich była mocno rozbawiona całym zajściem.

„Tak się zachowuje w wieku 8 miesięcy, to nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak będzie miała 18 lat”

„Dziecko było zdezorientowane… Nie było pewne, czy bierze udział w chrzcie czy egzorcyzmach.”

„To dziecko jest opętane”

„Dzwońcie po egzorcystę”

Jednakże, nie wszyscy internauci byli zadowoleni z nagrania. Niektórzy zwrócili uwagę na matkę dziecka. Inni byli zdania, że dziecko powinno być uspokojone, aby nie zakłócać ceremonii.

„Plecy biednej mamusi. To jest bolesne, to najgorsze ruchy, jakie może wykonać dziecko, aby rozerwać mięśnie i naruszyć strukturę kości”

„Próbuje zejść na dół. Niemowlęta robią tak, aby się wykręcić i uwolnić. Ona chce się bawić. Gdyby regularnie uczęszczała na msze, obserwowałaby je, ale to prawdopodobnie jedyny raz, kiedy ktoś zabrał ją do tego budynku, więc wolałaby zwiedzać”

Jakie zachowanie wykazywały Wasze dzieci podczas chrztu? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach!

Źródło:goniec.pl