fot. freepik, tiktok/@run_girl_
in

Pokazała, jak wyglądają stoły weselne w Wielkiej Brytanii. Można złapać się za głowę.

Pewna Tiktokerka postanowiła pokazać różnice między polskim weselem, a tym, które jest organizowane w Wielkiej Brytanii. Internauci są zaskoczeni. Nie spodziewali się, że w pewnych kwestiach uroczystość ta może wyglądać zupełnie inaczej.

O polskich weselach wie niemal cały świat. Słyniemy z gościnności, a także… przepychu. Jak się okazuje, nie wszędzie jest chociażby tyle potraw na weselnych stołach.

Jak wygląda wesele w Wielkiej Brytanii?

Sylwia została zaproszona na wesele w Wielkiej Brytanii. Uznała, że różnice w obchodzeniu tej uroczystości u nas są tak duże, że warto byłoby je pokazać. Podzieliła się nimi za pośrednictwem TikToka.

Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli, że na stołach nie ma nic do jedzenia. W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że mamy wybór, ponieważ dań jest zawsze mnóstwo. W przypadku uroczystości w Wielkiej Brytanii pozostaje dobra zabawa i alkohol – jeśli chodzi o jedzenie, trzeba o nie zadbać samemu.

„Nic na tych weselach nie ma. Ani jedzenia, ani picia” – przekazała na nagraniu TikTokerka.

Polka powiedziała, że brak jedzenia ma bezpośredni wpływ na prezenty dla państwa młodych. Goście muszą zadbać o posiłki we własnym zakresie, dlatego każdy daje tyle pieniędzy, ile uważa, że powinien dać. Zazwyczaj są to niskie kwoty, które nie przekraczają kilkudziesięciu funtów.

Obejrzyj nagranie poniżej!

@run_girl_ #polskiewesele #polska #uk #wedding #englishwedding #table #jedzenie #vodka #alcohol #polkawuk ♬ Hej Wesele! – Radio Edit – Weź nie pytaj

Źródło: o2.pl