in

Wyciekło nagranie z udziałem Beaty Szydło. Polityk nie zamierzał odpuścić ukazania prawdy.

Jak się okazuje, Beata Szydło zapowiedziała zmianę, z której w żadnym razie się nie wywiązała – wyciekło nagranie, które prezentuje smutną prawdę.

Beata Szydło w roli głównej

Cezary Tomczyk, były rzecznik rządu, aktualnie polityk Platformy Obywatelskiej, opublikował filmik, w którym możemy zobaczyć paskudny dworzec w Kłobucku, który już dawno miał wyglądać zupełnie inaczej. Nic się jednak od tamtej pory nie zmieniło, pomimo obietnic złożonych przez Beatę Szydło.

W nagraniu zostały przypomniane jej słowa z 2015 roku:

,,Takie miejsca jak Kłobuck, jak ta Polska powiatowa, staną się centrami, w których ludzie będą chcieli żyć.”

Dworzec w Kłobucku był kartą przetargową, który w dużej mierze skłonił ludzi do tego, by oddać głos. 5 lat później dworzec dalej wygląda na opuszczony. Z pewnością nikt nie chciałby na nim czekać.

Polityk PO nie zamierzał odpuścić ukazania prawdy, ile warte są polityczne obietnice. Można się spierać, że pani premier, owszem, powiedziała o zmianach, ale nie wyjaśniła, kiedy dokładnie nastąpią.

Wyciąganie tego typu ,,brudów” przed wyborami nie jest niczym szczególnym, jednak dzięki temu możemy często zobaczyć na własne oczy, jak oddając głos, dajemy się oszukać. Z czasem aż ciężko już wierzyć w jakiekolwiek obietnice…

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej i podziel się nim z innymi!