fot. Youtube.com/Stop Cham
in ,

Co policjanci robili na służbie? W sieci aż zawrzało, jest nagranie.

W ostatnim czasie na YouTube pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy zobaczyć na nim policjanta i policjantkę, którzy przytulają się w okolicach ronda.

Wszystko zostało zarejestrowane w czwartek 26 maja. Anonimowy użytkownik wysłał nagranie i udostępniono je na kanale „Stop Cham”. Policjanci mieli za zadanie patrolować okolicę, jednak robili coś zupełnie innego. Zdania internautów w tej sprawie są podzielone.

Co robili policjanci?

Do zdarzenia doszło niedaleko ronda w województwie podkarpackim. Policjant i policjantka, zamiast pilnować ruchu drogowego, zbliżyli się do siebie.

Wystarczyło zaledwie parę godzin, aby wideo miało 80 tys. wyświetleń i 660 komentarzy. Większość internautów jest zdania, że nie w ich zachowaniu nie ma nic złego.

„Policjant też człowiek. Niech się przytulają, jak mają ochotę. Czułość łagodzi obyczaje” – czytamy w komentarzach.

„Mieli ochotę, to się przytulają. Może ktoś kogoś pociesza z powodu tragedii rodzinnej. Łatwo kogoś oceniać” – dodaje ktoś inny.

„Nagrywający ma szczęście, że policjanci zajęci byli sami sobą, a nie obserwowaniem dojeżdżających samochodów. Inaczej nagrywający złapałby mandat na 1500 złotych za wyprzedzanie tuż przed przejściem oraz 10 punktów karnych”

Co o tym sądzicie?

źródło: o2.pl