in

Policja udostępniła wstrząsające nagranie, sprawca poszukiwany. Polacy martwią się o swoje bezpieczeństwo

Do sieci w ostatnim czasie trafiło wstrząsające nagranie, obok którego trudno przejść obojętnie. Sprawca jest poszukiwany, a internauci są w szoku, widząc, do czego doszło. Teraz każdy boi się o to, by nie przytrafiło mu się coś podobnego.

Policja udostępniła nagranie z monitoringu. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny.

Na profilu Włodawa Na Sygnale na Facebooku możemy obejrzeć filmik, na którym widzimy włamywacza w jednym z mieszkań na terenie gminy Włodawa. Sprawca nie miał pojęcia, że w pomieszczeniu są kamery. Nie mieści nam się w głowie to, co zrobił!

„Włodawscy policjanci poszukują sprawcy włamania do jednego z mieszkań w gm. Włodawa. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać włamywacza gdy wybija szybę w oknie, a następnie wchodzi do wnętrza domu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z włodawską komendą tel. 47 813 22 23 lub dyżurnym komendy: 47 813 22 09. Informację można przekazać anonimowo!” – czytamy na profilu Włodawa Na Sygnale na Facebooku.

Policja otrzymała zgłoszenie w miniony weekend. Sąsiad usłyszał, że do mieszkania obok ktoś się włamał. Monitoring został zabezpieczony i widzimy na nagraniu, jak włamywacz wybija szybę, by za chwilę wejść do salonu.

Internauci są przerażeni i boją się o własne bezpieczeństwo. Niektórzy wiążą tę sytuację z innymi włamaniami, do których doszło na terenie powiatu włodawskiego. Bardziej spostrzegawczy dostrzegli tatuaż na lewej nodze sprawcy, który może się okazać ważną wskazówką podczas poszukiwań.

Źródło: Facebook Włodawa Na Sygnale, Gazeta Wyborcza