in

Przez przypadek nagrał, jak piorun uderza w dom sąsiada. Ten widok rozkłada na łopatki.

Takiego nagrania nie widzieliśmy nigdy do tej pory. To, co udało się uwiecznić temu mężczyźnie, jest naprawdę szokujące – widzimy, jak piorun uderza w dom jego sąsiada, który mieszka naprzeciwko. Sam mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, że udało mu się nagrać to zdarzenie z tak bliska.

Filmik w momencie stał się niezwykle popularny w sieci – wystarczy go obejrzeć, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Mężczyzna nagrał wyjątkowy moment

W miejscowości Wyręby na Podkarpaciu doszło do czegoś, co na długo pozostanie w pamięci mieszkańców. W tym rejonie w ostatnim czasie wciąż szaleją burze, które powodują mnóstwo szkód, są przyczyną powodzi i zniszczeń.

Kiedy pewien mężczyzna nagrywał warunki pogodowe, nie spodziewał się, że przez przypadek uchwyci moment, w którym piorun uderza w dom sąsiada. Był niezwykle blisko od miejsca uderzenia.

Nikt z nas nie chciałby stać się ofiarą burzy czy powodzi – takie historie jednak przydarzają się ludziom wokół nas i zmuszają ich do radzenia sobie z nową, trudną sytuacją. Burze i powodzie potrafią być niezwykle niebezpieczne, zarówno dla człowieka, jak i domów, szkół czy mostów.

Niekorzystne warunki pogodowe potrafią w momencie spustoszyć okolicę, ale niestety wyrządzonych szkód nie naprawia się równie szybko.

Autor filmu prawdopodobnie nagrywał ulewę, nie spodziewając się, że uchwyci uderzenie pioruna. Możemy to stwierdzić po jego reakcji – sam zamarł, kiedy został zaskoczony tym, co stało się w domu sąsiada naprzeciwko.

On i jego towarzyszka bali się, że lada moment piorun może trafić także w ich dom. Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej i podzielcie się nim ze znajomymi!