in

Nagi mężczyzna wystraszył kobiety zbierające grzyby w lesie. Miał na sobie maskę karnawałową.

W ostatnim czasie w lesie na terenie gminy Grębów pojawił się goły mężczyzna z maską karnawałową na twarzy. Wystraszył on dwie panie, które zbierały grzyby.

Policja nie jest w stanie go odnaleźć. Próbowali również grzybiarze, ale bezskutecznie. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że nikt nie chciałby spotkać go na swojej drodze.

Golas w lesie

W lesie zazwyczaj spodziewamy się spotkać zwierzęta, a niekoniecznie nagich mężczyzn z maskami na twarzy. Niestety na taki widok właśnie naraziły się dwie grzybiarki w niedzielę około godziny 9 w lesie w rejonie Poręb Furmańskich (powiat tarnobrzeski).

“Jak wynikało ze zgłoszenia, nagle zza krzaków wyszedł nagi mężczyzna. Miał jedynie twarz zasłoniętą maską. Przestraszone kobiety zaczęły krzyczeć i uciekać” – informuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona.

Policjanci dotarli na miejsce i próbowali odkryć, gdzie przebywa mężczyzna. Nie było jednak żadnych śladów. Nie wiadomo także, co skłoniło mężczyznę do tego, aby się rozebrać i paradować po lesie, a przy okazji wystraszyć kobiety.

To nie jedyna taka historia, która miała miejsce w ostatnim czasie. Innym podobnym bohaterem był 27-latek z Nowej Huty, a także 38-latek ze Świdnicy. Uważajmy zatem na gołych panów, którzy mogą nam zrobić niespodziankę!

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: wiadomosci.wp.pl