fot. Freepik.com
in

Znalazła w paczce wyjątkowego nachosa. Zaproponowano jej za niego 100 tys. dolarów!

Któregoś razu 13-letnia Rylee Stuart z Queensland w Australii postanowiła kupić Nachosy marki Doritos. Dzięki nim nastolatka stała się w momencie bogata – jeden z nachosów był bardzo niespotykany.

Dziewczyna uznała, że wystawi go na aukcji eBay. Nie spodziewała się jednak, że ktoś będzie w stanie zaoferować za niego aż 100 tys. dolarów. Ostatecznie sprzedała go firmie produkującej te nachosy za 20 tys. dolarów.

Nadmuchany nachos

Nie ma wątpliwości co do tego, że niektórzy mają w życiu po prostu szczęście. Są w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, a czasami… kupują odpowiednie nachosy! Tak było w przypadku pewnej nastolatki, która znalazła w torebce wyjątkowo nadmuchanego nachosa. Postanowiła go nagrać i opublikować na TikToka. Przyciągnęła tym sporą część internautów.

Podzielenie się tym odkryciem to z pewnością jedna z najlepszych decyzji w życiu 13-latki. Nagranie obejrzało już ponad 6 milionów osób! To inni użytkownicy TikToka namawiali dziewczynę, aby sprzedała wyjątkowego nachosa.

Niektórzy proponowali 13-latce ogromne kwoty za to znalezisko, z czego największa wynosiła 100 tys. dolarów. Ostatecznie sprawą zainteresowała się firma Dorotis i odkupiła od dziewczyny nachosa za 20 tys. dolarów.

„Byliśmy pod ogromnym wrażeniem śmiałości i ducha przedsiębiorczości Rylee, dlatego chcieliśmy, aby rodzina Stuartów została nagrodzona za kreatywność i miłość do Doritos” – wyjaśnia szefowa do spraw marketingu Vanita Pandey w rozmowie ze stacją 9news.

Co o tym sądzicie? Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: lelum.pl, wiadomosci.onet.pl