fot. tiktok@jina_aktar
in

Okrzyknięto go małym Elvisem Presleyem. Niezwykły chłopiec podbija serca internautów.

Dzieci to prawdziwy cud. Potrafią sprawić, że mamy uśmiech na twarzy nawet wtedy, gdy jesteśmy smutni. Widok ich radosnych oczu jest nie do zastąpienia. Każde z nich jest wyjątkowe, a o niektórych niemal od razu po narodzinach jest głośno w mediach społecznościowych.

Tak właśnie było w przypadku małego Naayila Aktara. Chłopiec zaskoczył wszystkich swoim niespotykanym wyglądem. Jego piękne i bujne włosy zachwyciły już cały świat.

Niezwykły chłopiec

4 lipca Nayyil Aktar skończył dopiero roczek, ale już może pochwalić się dużym gronem fanów, którzy nie mogą się na niego napatrzeć. Matka natura obdarowała go niezwykłą fryzurą.

Wielu z nas marzy o gęstych i bujnych włosach. Ten chłopiec miał je od razu, gdy tylko przyszedł na świat.

Mama rocznego influencera, Jina, jest przekonana, że jej synek wdał się w ojca  Asifia – on również miał takie włosy tuż po narodzinach.

„Żartuję, że zabrał mi włosy po urodzeniu. Moje zawsze były cienkie” – śmieje się kobieta.

Co ciekawe, Naayil jest wychowywany w islamskiej kulturze, gdzie włosy stanowią ważny aspekt. Goli się je chłopcom na dwa tygodnie po narodzinach – tak też było w tym przypadku, ale fryzura odrosła jeszcze szybciej!

Internauci porównują malucha do słynnego piosenkarza, Elvisa Presleya.

„Ludzie zawsze pytają, czy włosy Naayila to peruka. Zastanawiają się nawet, czy je suszę lub używam jakichś specjalnych produktów. Ale jego włosy są po prostu naturalnie jedwabiste i gęste – jak u jego taty” – czytamy w jednym z postów poświęconych chłopcu.

Tylko spójrzcie!

@jina_aktar

The post naptime hair be slayin

♬ Dreamy – Elijah Lee