in

Którą kobietą zainteresowany jest ten mężczyzna? Nieliczni wskazują dobrą odpowiedź.

Czy patrząc na obrazek jesteś w stanie stwierdzić, która kobieta podoba się mężczyźnie? Ta zagadka podzieliła internautów i w momencie przykuła uwagę każdego. Odpowiedź nie jest wcale taka oczywista!

Nie ma wątpliwości co do tego, że z mowy ciała człowieka możemy wyczytać bardzo wiele. Spora część osób nie zdaje sobie jednak z tego sprawy, a wystarczy jeden sygnał, by znaleźć odpowiedź na frapujące nas pytanie: czy ktoś nas lubi? czy komuś się podobamy? czy interesuje go, gdy mówimy o tym lub o tamtym?

Która kobieta podoba się mężczyźnie?

Odczytanie takich sygnałów nie zawsze bywa proste, jednak nie jest niemożliwe. Sprawdź swoje umiejętności odczytywania mowy ciała, patrząc na poniższy obrazek! Którą kobietą zainteresowany jest mężczyzna? Po czym to poznać?

Pierwsza z nich wyraźnie go kokietuje. Bawi się włosami i przechyla głowę, patrząc na mężczyznę. Druga z kolei jest rozbawiona i wyluzowana. Trzecia kobieta stoi w znacznej odległości, jednak jest pewna siebie i nie boi się patrzeć w stronę mężczyzny.

Co w tym czasie dzieje się z ciałem adorowanego? Ma ręce wsadzone w kieszenie i nogę wysuniętą do przodu. Jest skierowany w stronę kandydatki numer 3 i to właśnie ona mu się najbardziej podoba. Podobno nasze ciało samo kieruje się w stronę tego, kim jesteśmy najbardziej zainteresowani.

Udało Wam się dobrze odpowiedzieć? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: www.minutznanja.com