fotografie: instagram/mounireducation
in

Myślała, że idzie do zwykłego fryzjera. Nigdzie indziej nie przeżyła czegoś takiego.

Prawdziwych artystów możemy spotkać wszędzie – nawet w salonie fryzjerskim. Jednym z nich jest Mounir pochodzący z Libanu. Ten fryzjer uwielbia eksperymentować i chyba nikt nie wyjdzie z jego salonu nieszczęśliwy. To, co robi, to prawdziwa sztuka!

Niektórzy mogą myśleć, że tylko kobiety kochają włosy, ale nic bardziej mylnego. Mounir nie wyobraża sobie mieć innej pracy – to jego pasja. Przez swoje eksperymenty i niekonwencjonalne metody stał się bardzo popularny i uwielbiany przez wszystkich, którzy chcą dokonać rewolucji na głowie.

Na jego koncie na Instagramie możemy zobaczyć, że obserwuje go już 5,7 mln osób z całego świata. Wszyscy są zaciekawieni, co Mounir zrobi z włosami swoich klientek.

Sławę z pewnością zyskał dzięki temu, że nie jest on tacy jak inni fryzjerzy. Mężczyzna robi wszystko, aby dotrzeć do tego właściwego odcienia przy farbowaniu włosów. Rezygnuje on ze schematów i zamiast po prostu wykonać usługę, tworzy sztukę. Z nim farbowanie włosów staje się niepowtarzalnym przeżyciem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🇱🇧M O U N I R🇱🇧 (@mounirprofessionals)

Temu fryzjerowi można pogratulować kreatywności i odwagi. Gdyby każdy wykonywał swoje usługi tak jak on, na świecie nie byłoby niezadowolonych klientów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mounir (@mounir)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mounir (@mounir)

A wy co sądzicie o metodach Mounira? Ktoś chciałby trafić do takiego salonu fryzjerskiego? Dajcie znać w komentarzu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mounir (@mounir)

Podzielcie się tym artykułem na Facebooku.

Źródło: papilot.pl | Fotografie: Instagram | Miniatura wpisu: Instagram