in ,

Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Nie do wiary, co zrobiła swojemu dziecku.

Kwarantanna z pewnością dała się we znaki wszystkim. Niektórzy zaczęli przez nią wpadać na niecodzienne pomysły. Doskonałym przykładem na to jest pewna mama, która zrobiła swojej córeczce coś, co wywołało burzę w sieci.

Nie ma wątpliwości co do tego, że dziecko nie wiedziało nawet, w czym bierze udział. Mama z nudów postanowiła zrobić swojej córeczce kilka zdjęć – nie były to jednak zwykłe zdjęcia. Możecie zobaczyć je sami poniżej.

Młoda mama nudziła się na kwarantannie


Morgan jest 28-letnią kobietą, mieszkającą w Oregonie w Stanach Zjednoczonych. Wychowuje piękną córeczkę, która jest jej oczkiem w głowie. Któregoś razu jednak wpadła na niecodzienny pomysł – efekt mogli zobaczyć internauci korzystający z TikToka.

Porażające zdjęcia dziecka

Morgan któregoś razu robiła sobie makijaż. Wtedy przypomniało jej się, że widziała na internecie zdjęcia dzieci z dorysowanymi brwiami tak, że ostatecznie wyglądały przekomicznie. Postanowiła, że spróbuje tego na swojej córeczce i dorysuje jej brwi kredką. Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli zdjęcia.

Na zdjęciach widzimy, że w zależności od tego, jak domalowana została brew, twarz przybiera różne emocje. Zdjęcia córeczki szybko przyniosły kobiecie popularność w sieci.

Co o tym sądzicie? Czy matka powinna robić swojemu dziecku takie rzeczy? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: mirror.co.uk, Foto: @missmoxoxo