in

Mężczyzna spacerował z odciętą głową. Aż włosy stają dęba, porażające relacje mieszkańców.

Pewien mężczyzna spacerował po ulicach z odciętą głową, którą trzymał w dłoniach. Wcześniej dopuścił się zabójstwa dwóch osób, po czym owinął się ludzkimi wnętrznościami i wyszedł z domu. Mieszkańcy miasta czuli się jakby brali udział w prawdziwym horrorze. Aż włos się jeży na głowie!

Porażające sceny

Na ulicach Odessy na Ukrainie w ostatnim czasie stało się coś, co wstrząsnęło wszystkimi mieszkańcami. Ludzie, którzy widzieli wszystko na własne oczy, z pewnością nie zapomną tego do końca swojego życia. Już same nagrania i zdjęcia policji sprawiają, że mamy ciarki na plecach.

20 stycznia po mieście zaczął przechadzać się nagi mężczyzna, który trzymał w rękach odciętą głowę. Był owinięty wnętrznościami ludzkimi. Z pewnością nikt nie chciałby się znaleźć przypadkiem w jego pobliżu.

„Nagi i zakrwawiony mężczyzna, owinięty jelitami, trzymając głowę mężczyzny w dłoniach, wyszedł z mieszkania w bloku, usiadł na ławce i zapalił papierosa.”

Mieszkańcy miasta zamarli, gdy zobaczyli zakrwawionego mordercę. Od razu poinformowali o tym służby. Policja przyjechała na miejsce i szybko złapała mężczyznę. W jego mieszkaniu odegrało się prawdziwe piekło. Znaleziono tam zwłoki dwóch osób. Jak poinformowała agencja Interfax-Ukraina, jedno z ciał miało należeć do ojca mężczyzny.

Jedna z ofiar była pozbawiona wnętrzności, a druga miała odciętą głowę. Sprawą zajmuje się policja. Póki co nie wiadomo, czy morderca borykał się z chorobami psychicznymi. Za to, co zrobił, grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, o2.pl, polsatnews.pl