in

46-latka dostała silnych bóli brzucha. Dowiedziała się, że jest w ciąży, dzień przed porodem.

Monica Thompson przez jakiś czas nie mogła poradzić sobie z dokuczliwym bólem brzucha. Nie miała pojęcia, co się dzieje, więc uznała, że skonsultuje to z lekarzem. Kobieta została zapytana w szpitalu o to, czy spodziewa się może dziecka. Była zdziwiona tym pytaniem, bo myślała, że już przechodzi menopauzę. Kiedy wykonano jej badanie USG, wyszło na jaw, że będzie mieć dziecko i urodzi je w zasadzie lada dzień.

Monica zmagała się z problemem, który dotyczy bardzo wielu kobiet na całym świecie. Starała się przez lata o dziecko, jednak skończyła czterdziestkę i za każdym razem okazywało się, że nic z tego. Kobieta nie miała już nadziei na to, że urodzi. Gdy się z tym pogodziła, usłyszała najbardziej szokującą wiadomość.

Myślała, że już nie będzie mieć dziecka

Monica Thompson po ukończeniu 30 lat zaczęła starać się o dziecko. Była zadowolona ze swojej kariery zawodowej i przyszedł w jej życiu taki czas, gdzie uznała, że chce zostać matką i czuje się na to gotowa. Miała kochającego i opiekuńczego partnera. Niestety, staranie się o dziecko nie zawsze jest łatwe – para starała się o nie 16 lat!

U mieszkanki Nevady zaczęły pojawiać się objawy menopauzy. To już był dla niej definitywny znak, że nie urodzi dziecka. Poza tym skarżyła się na dziwne bóle brzucha, które z czasem nasiliły się.

Kobieta uznała, że musi iść z tym do lekarza. Specjaliści spytali ją, czy jest w ciąży. Kobieta uznała to pytanie za absurdalne. Po wykonaniu badania USG wszystko stało się jasne.

„Spojrzeli na mnie i powiedzieli, że mi gratulują, ponieważ spodziewam się dziecka! Nie mogłam w to uwierzyć i pytałam, czy to prawda” – powiedziała Monica, jak cytuje „Popularne.pl”.

Monica była w siódmym miesiącu ciąży. Nie mogła w to uwierzyć. To po prostu niewiarygodne! Kolejnego dnia wróciła do pracy, ale nagle zaczęła krwawić.

„Zaczęła się od razu akcja porodowa. Cesarskie cięcie i szybki poród. Byłam w takim szoku, że ciężko to nawet opisać. Rodziłam 24h po tym, gdy dowiedziałam się o ciąży” – opowiedziała.

Spełniło się największe marzenie

Dzień później urodził się Jayden. Chłopiec przyszedł na świat w 30. tygodniu ciąży i ważył 1,5 kilograma. Kobieta nie mogła powstrzymać łez.

Szczęśliwa mama nie wierzyła w to, co się stało. Nie mogli w to uwierzyć także jej bliscy i szef, który nagle dowiedział się, że kobieta rodzi. To było spełnienie jej marzeń, choć już dawno straciła na to nadzieję!

Podziel się tą wspaniałą historią z innymi!

Źródło: Popularne.pl