in

Nie mogła już dalej współżyć z mężem i wpadła na pomysł „Nasze małżeństwo jest przez to silniejsze”

Monica Huldt to 37-letnia kobieta, która przez lata borykała się z rozmaitymi problemami, między innymi małżeńskimi. Dziś ma już te troski za sobą i jest zdania, że jej małżeństwo jest trwalsze dzięki decyzjom, które szokują zdecydowaną większość osób. Co takiego postanowiła kobieta? Jaki krok odmienił jej życie?

Każdy rozwiązuje swoje problemy tak, jak potrafi. Niejednokrotnie w życiu okazuje się, że pozornie głupie pomysły, zaczynają dawać największe rezultaty. Niektóre z nich wymagają jednak odwagi i poświęcenia, a także zaufania i pewności siebie. 37-latka nie ma wątpliwości co do tego, że było warto.

Znalazła sposób na udane małżeństwo?

Huldt jeszcze jakiś czas temu pracowała w szkole jako nauczycielka, ale została zwolniona, kiedy dyrekcja dowiedziała się, że kobieta dorabia jako striptizerka.

37-latka uznała, że pora zmienić miejsce zamieszkania. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Praca striptizerki pochłaniała mnóstwo czasu, nie była satysfakcjonującym sposobem na zarobek i sprawiała, że kobieta nie czuła pociągu seksualnego do swojego męża. Postanowiła, że pora na „trójkąt”.

Monica była bardzo zadowolona ze swojej decyzji. W tym samym czasie jej fani namawiali ją do tego, aby zarejestrowała się na OnlyFans. Kobieta uznała, że przystanie ich prośbę, a przy tym wciągnie w to swojego męża.

John i Monica zaczęli dzielić się w mediach społecznościowych nagraniami ze swojego udanego „trójkąta”. Mężczyzna po jakimś czasie uznał, że założy oddzielne konto i zacznie nagrywać filmiki bez udziału żony.

37-latka ufa mężowi i przekonuje, że wie o wszystkim, co robi jej mężczyzna:

„Ufam mojemu mężowi w stu procentach i uważam, że włączenie innych osób do naszego życia seksualnego sprawiło, że jest ono lepsze. Koniec końców nasze małżeństwo jest przez to silniejsze.”

Kobieta podkreśla, że w przypadku ich małżeństwa zdrada nie wchodzi w grę:

„Teraz John uprawia seks z innymi kobietami tylko na swoim OnlyFans. Nigdy nie dał mi powodów do podejrzewania go o niewierność. Pisze do tych kobiet i rozmawia z nimi, ale to nie jest sekretem. Zawsze jestem o wszystkim informowana.”

Źródło: o2.pl, interia.pl