in

Ważyła 139 kg i chciała zostać modelką. Jej niewiarygodna przemiana inspiruje kobiety z całego świata!

Pewna kobieta postanowiła, że musi schudnąć, ponieważ jej największym marzeniem było zostanie modelką. I chociaż większość osób nie wierzyła w to, że uda jej się spełnić marzenie, można powiedzieć, że dokonała niemożliwego. Jej metamorfoza sprawia, że szczęka opada! Udało jej się zrzucić 70 kg i nie ma wątpliwości co do tego, że zdecydowanie wygląda jak prawdziwa modelka!

Walka o marzenia

Monalisa Moura to kobieta, o której w momencie zrobiło się głośno, kiedy pokonała samą siebie i zawalczyła o to, by jej życie stało się lepsze. 31-latka schudła aż 70 kg i tym samym pokazała niedowiarkom, że jeśli się chce, to można.

Przed metamorfozą ważyła 139 kg, a jej marzeniem było zostać modelką. Przez swoją wagę miała problemy ze stawami i bała się, że kłopotów ze zdrowiem będzie coraz więcej. Po tym, jak urodziła drugie dziecko, pojawiła się u niej depresja. Nie mogła patrzeć w lustro i nienawidziła siebie za to, jak wygląda.

„Nigdy nie byłam chuda jako dziecko. Ale stałam się chorobliwie otyła w 2014 roku po mojej drugiej ciąży. Miałam depresję poporodową, próbowałam odebrać sobie życie.” – zwierza się kobieta.

31-latka uznała, że musi działać i walczyć o swoje marzenia. Poddała się operacji rękawowej resekcji żołądka. Dzięki temu jej rozmiar zmniejszył się o około 15%. Monalisa zaczęła dbać o dietę i przestała podjadać. Odchudzanie w jej przypadku nie należało jednak do najłatwiejszych procesów. Wpadła w obsesję, katowała swój organizm, co ostatecznie doprowadziło do tego, że musiała zacząć brać leki. Pojawił się nawrót otyłości – przytyła 30 kg.

Kobieta doszła do wniosku, że jeśli się podda, do końca życia będzie żałować. Ponowne podjęcie walki okazało się strzałem w dziesiątkę. Na obecną chwilę Monalisa waży ok. 68 kg. Zadbała o zdrową dietę i ćwiczenia. Jest muzą Flamengo, czyli najpopularniejszego brazylijskiego klubu piłkarskiego, a także cheerleaderką.

Jej profil na Instagramie śledzi aż 201 000 osób!

Historia tej kobiety może stać się inspiracją dla każdego! Podziel się nią z innymi!

Źródła: www.o2.pl, www.dailystar.co.uk