in

22-latek postanowił odciąć sobie uszy i nos. Na zdjęciu przed operacjami wygląda nie do poznania!

Modyfikowanie ciała wznosi się dzisiaj na wyższe poziomy. W sieci widnieją różnorakie zdjęcia osób, które zdecydowały się na stałe zmienić wygląd swojego ciała.

Jak na przykład Kolumbijczyk, Eric Yeiner Hincapie Ramirez, posługujący się pseudonimem ,,Kalaca Skull”. Chłopak ma jedynie 22 lata, ale już dokonał decyzji na całe życie, jeśli chodzi o swój wizerunek.

Jego ciało pokrywają tatuaże, mnóstwo tatuaży. Jednak uwagę najbardziej przyciąga jego twarz.
Kolumbijczyk postanowił, że będzie ona podobna do czaszki, stąd jego próby zniekształcenia swojego ciała.

Jednak tatuaże stanowią tylko pewien krok w pracy, którą wykonał, by być bliżej ,,ideału”…
Żeby być bardziej podobnym do czaszki, odciął sobie kawałek nosa i płatki uszne. Z pewnością to wystarczy, żeby się przestraszyć, jednak to nie był koniec jego poczynań.

Jego język został podzielony na połowę – teraz przypomina język węża. Poza tym Kolumbijczyk zabarwił go na niebiesko-szaro, więc teraz sprawia wrażenie posiniaczonego, a nawet na taki należący do zmarłego.

Twarz w coraz większym stopniu jest podobna do czaszki, jednak reszta ciała nie przypomina szkieletu. Znajomi Erica wiedzą, że nie poprzestanie on na dotychczasowej modyfikacji, dopóki nie uzna, że wygląda jak prawdziwy szkielet. Jest zdecydowany na wszystko – bez względu na cierpienie i ból.

Koło tego Kolumbijczyka nikt nie jest w stanie przejść obojętnie. Są tacy, których jego wygląd się podoba, nawet chcieliby wyglądać tak samo, dla innych – Eric jest przerażający i demoniczny. Z pewnością nie chcieliby go spotkać, idąc w nocy ulicą.

Pewne jest jedno – jego wygląd wzbudza emocje, jednak pewnie 22-latek ma to na względzie i tego chce, decydując się na taki krok. Sam broni tego, co w swoim życiu wybrał i nie życzy sobie, aby ludzie obrażali go za to, co robi ze swoim ciałem:
 
,,To indywidualna decyzja, nie podlega ocenie. To jest tak, jakby ktoś obrażał kobietę za to, że postanowiła zrobić sobie implanty jakiejś części ciała. Dla mnie moja czaszka to moja siostra – jakby była częścią mojej rodziny. Czuję się do niej tak przywiązany, że muszę nią być.”
 

 
Z pewnością jesteście ciekawi, jak wyglądał, zanim postanowił to zrobić. To jedno z jego starych zdjęć:
 

 
Zwyczajny 22-latek…
 

Pomimo tego, że jest pewien, co zrobił ze swoim wyglądem, Skull zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdemu się to podoba.
 
,,Tak naprawdę ja tylko podążam za swoimi marzeniami, za swoją drogą. To jest mój cel. Poza tym jestem zwyczajnym chłopakiem, tylko wyglądam inaczej niż wszyscy. Jednak niczym innym się od reszty nie różnię. To jest tak, jakbym słuchał innej muzyki niż wszyscy czy oryginalnie się ubierał. Po prostu taki chcę być.”
 

Dużo osób jest zdania, że Eric zbyt szybko podjął decyzję i na pewno będzie tego żałować. Jeśli do tego dojdzie, 22-latek będzie musiał został poddany rekonstrukcji nosa…
 
Źródło: facebook.com, dailymail.co.uk | Fotografie: Facebook, Facebook