Fotografie: Instagram/sophiahadjipanteli
in ,

Sławna modelka celowo hoduje sobie monobrew. Ma na to zaskakujące wyjaśnienie.

Sophia Hadjipanteli jest studentką University of Maryland i aspirującą modelką. Jest jasną blondynką i jej uroda przykuwa uwagę, ale na twarzy wyróżnia się jedna zauważalna cecha. Są to brwi – duże, grube, krzaczaste, obficie odżywione. A Zofia postawiła sobie cel – wyhodować najgęstszą monobrew, co szokuje internautów i napędza hejterów do zalewania ją okrutnymi komentarzami.

Jej rodzice są Cypryjczykami, dlatego też kształt i rozmiar brwi dziewczyna zawdzięcza swojemu dziedzictwu genetycznemu. Podczas gdy inne kobiety wydają pieniądze, aby pozbyć się takiego „bogactwa”, Sophia smaruje brwi olejem rycynowym za każdym razem przed pójściem spać, ponieważ dzięki temu rosną lepiej.

Sophia przyznaje, że wszystko zaczęło się przypadkiem – była młoda i opanowała sztukę makijażu, a wtedy przypadkowo pomalowała swoje jasne brwi na ciemny kolor, co jej się bardzo spodobało.

Niestety nie wzbudziło to zrozumienia wśród rówieśników. Mimo tego modelka celowo tworzy nietypowe brwi dla siebie, ponieważ może i chce się wyróżnić z tłumu. I szczerze mówiąc, nie przejmuje się opiniami innych.

Kobieta ma masę negatywnych komentarzy pod zdjęciami, ale jest uparta i na pewno wyhoduje swoją wymarzoną idealną monobrew.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sophia ☠️🧿🇨🇾 (@sophiahadjipanteli)

Fotografie: Instagram/sophiahadjipanteli