in

Pokazała zdjęcie sprzed operacji plastycznych. „Byłaś taka piękna” – komentują zszokowani internauci

Znana na Ukrainie modelka, która ma „największe kości policzkowe na świecie” postanowiła pokazać swoim fanom, jak wyglądała kiedyś, przed operacjami plastycznymi. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Dziewczyna w wieku 16 lat zupełnie nie przypomina kobiety z chwili obecnej. Internauci są w szoku. Trzeba przyznać, że gdyby zorganizowano jakiś konkurs na największą metamorfozę, ta modelka z pewnością stanęłaby na podium.

Pokazała, jak wyglądała dawniej

Anastasia Pokreschuk pochodząca z Ukrainy od lat wprawia internautów w osłupienie. Jej celem było posiadanie „największych kości policzkowych na świecie” i dopięła swego, poddając się licznym operacjom plastycznym.

Czy było warto? Internauci mają różne zdanie. Jedni uważają, że kobieta popełniła straszny błąd, a inni, że teraz wygląda o wiele ciekawiej niż kiedyś.

Jak wyglądała w wieku 16 lat? Ciężko nie przetrzeć oczu ze zdumienia, patrząc na poniższe fotografie.

16-latka ze zdjęcia jest piękną dziewczyną, która wygląda naturalnie. Ta na zdjęciu obok ma kości policzkowe największych rozmiarów.

„A byłaś taka piękna” – piszą internauci.

„Co to za nuda [mając na myśli zdj. po lewej – red.]? Kocham cię taką, jaką jesteś teraz” – czytamy w komentarzach.

Anastasia ma obecnie 32 lata i czuje się wspaniale z tym, jak wygląda. Podoba się sobie i nie wróciłaby do czasów sprzed operacji plastycznych.