in ,

Kupiła dziecku zabawkę i niemal zemdlała, gdy otworzyli pudełko – Od razu zadzwoniła na policję

Pewna mama zamarła, kiedy okazało się, że w modelinie jej dziecka znajduje się „mózg”. Nie miała pojęcia, jak do tego doszło i od razu powiadomiła o tym policję. To, co zobaczyła w pudełku, w którym miała znajdować się zabawka, wywołało ciarki na jej plecach. Wystarczy tylko spojrzeć na te zdjęcia!

Courtney Seals podzieliła się w mediach społecznościowych historią, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Modelina, którą kupiła swojemu dziecku zawierała „mózg”. Kobieta przyznała, że ma traumę po tym, co zobaczyła.

„Mózg” w pudełku na modelinę

Courtnet któregoś razu chciała zrobić swojemu dziecku niespodziankę i kupiła dla niego modelinę w sklepie w miasteczku Corinth (stan Mississippi, USA). Gdy synek zaczął rozpakowywać prezent, nogi się pod nią ugięły.

„To nie modelina dla dzieci. Wygląda bardziej, jak mózg lub inny organ… Może nawet część ciała” – pisze kobieta na swoim profilu na Facebooku, gdzie pojawiły się także zdjęcia podejrzanej zabawki. Nie mogła w to uwierzyć, a co gorsza – nie znalazła nikogo, kto byłby w podobnej sytuacji.

„Nigdy nie widziałam modeliny, która wyglądałaby podobnie. Szukałam potwierdzenia w sieci, czy przydarzyło się to wcześniej komukolwiek innemu, ale nikt tego nie odnotował. To obrzydliwe i w jakiś sposób traumatyzujące” – dodaje kobieta.

Jej post w mediach społecznościowych od razu wywołał prawdziwą burzę. Zdjęcia wstrząsnęły internautami.

Policjanci wezwani przez mamę szybko doszli do wniosku, że to wcale nie mózg ani żaden inny organ. Co to w takim razie było?

„To była po prostu zła partia, albo początek lub koniec partii i coś poszło nie tak” – zasugerowali policjanci. Kobieta szybko uznała, że może rzeczywiście mają rację i nie powinna była tak pochopnie wyrażać swojej opinii.

Obserwatorzy całego zdarzenia nie dawali jednak za wygraną. Według wielu to, co znajdowało się w pudełku, na pewno było ludzkim organem.

„Nie wierzę w to, że to nie mózg czy inna część ciała. Mam nadzieję, że dobrze zapłacili ci za milczenie, bo nie ma mowy, żeby to nie była jakaś forma tkanki” – pisze jeden z internautów.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!
Źródło: Edziecko PL, Fotografie: Facebook/Courtney Seals