in ,

Młody Martyniuk zrobił aferę w barze. Ale to dopiero początek totalnej kompromitacji [WIDEO]

Daniel Martyniuk, syn najpopularniejszego piosenkarza disco polo, wpadł w niezłe tarapaty. To, co zrobił w jednym z warszawskich barów odbiło się głośnym echem w sieci – jego zachowanie sprawiło, że został wyproszony i potraktowany gazem.

Po całej sytuacji mężczyzna zrobił relację Instastory, na której w wulgarny sposób przedstawił swoją wersję wydarzeń.

Łamanie prawa przez syna Zenka Martyniuka

Daniel Martyniuk od dłuższego czasu ma kłopoty z prawem. W 2018 roku zatrzymano go pod wpływem alkoholu za grożenie policjantom – mówił, że ich zabije, a policjantka zostanie przez niego zgwałcona. Głośno było także o jego kłótniach małżeńskich i publicznym obrażaniu żony, która zaszła z nim w ciążę.

Zanim zaczęły się święta wielkanocne, Daniel został zatrzymany za to, że nie przestrzegał kwarantanny i jeździł autem, mimo iż odebrano mu prawo jazdy.

Prokuratura w Białymstoku postanowiła zamknąć 31-latka na miesiąc w areszcie. Jego tata wpłacił kaucję, dzięki czemu syn wyszedł na wolność. Postanowił pojechać do Puszczy Białowieskiej, aby przemyśleć swoje zachowanie. Niestety z myślenia niewiele wyszło – szybko zaczął znów pakować się w kłopoty.

W ten weekend awanturował się w jednym z warszawskich barów, co skończyło się, tym że został wyrzucony. Dostał gazem po oczach, bo właściciele nie potrafili sobie z nim poradzić. 31-latek twierdzi jednak, że obsługa napadła go bezpodstawnie.

,,Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się, k*rwa, uważasz w ogóle, chłopie, w tym swoim Grail Pointcie? Cały ten twój Grail Point ostatecznie zostanie zniszczony. Patrzcie ludzie, jak ten chłop z Grail Pointa traktuje ludzi. Pff… Wysyła swoich ludzi, bo na przykład nie lubi syna Zenka Martyniuka, k*rwa, którego trzeba zagazować, bo mu nie odpowiada. Cioto, masz w*****ol!” – wrzeszczy w nagraniu syn Martyniuka.

Grail Point nie czekało i od razu wystosowało odpowiedź:

,,Chcemy poinformować, że żaden z naszych pracowników nie brał udziału w zajściu, jak również nie uczestniczył w wydarzeniu, na którym pojawił się Pan Daniel” – piszą właściciele i podkreślają, że sprawa przechodzi na drogę sądową.

Daniel Martyniuk wyrzucony z baru

Oprócz Grail Point w relacji Martyniuka pojawił się także newonce.bar – stamtąd został podobno bezpodstawnie wyproszony.

,,Jesteście idiotami! Dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy!” – mówi Daniel.

Właściciel baru, Michał Michalski, podkreśla:

,,Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne”

Młody Martyniuk nie odniósł się do odpowiedzi właścicieli barów, usunął wideo i zablokował swoje konto. Cały czas jednak jego relacje można znaleźć na Youtube.

Źródło: RadioZET.pl/jw