fot.twitter/@Sachinettiyil
in

Młody ksiądz nie mógł powstrzymać łez, nagranie wstrząsnęło siecią. „Aż mam ciarki”

Sahim Jose Ettiyli, reporter katolickiej telewizji Shalom World, podzielił się wyjątkowym nagraniem. Możemy na nim zobaczyć młodego kapłana. Internauci mają łzy w oczach, widząc jego spotkanie z bliskimi.

„Aż mam ciarki” – czytamy w komentarzach.

Niepowtarzalna chwila

Sahim Jose Ettiyil jest katolickim dziennikarzem, który pochodzi z Indii. W ostatnim czasie mężczyzna opublikował na Twitterze nagranie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. W roli głównej pojawia się ksiądz, który dopiero co przyjął święcenia. Modląc się, nie może powstrzymać łez.

Gdy mama podchodzi do swojego syna i obmywa jego ręce, bliscy czują potrzebę przytulenia się. Na nagraniu widać, jak z policzków młodego księdza płyną łzy.

„Co za emocjonalny moment! Nowo wyświęcony brazylijski ksiądz płacze z radości po udzieleniu błogosławieństwa swojej matce” – możemy przeczytać w opisie.

Nagranie w momencie obiegło sieć. Internauci są nim niezwykle poruszeni.

„Piękny, absolutnie piękny moment” – czytamy.

„O boże, bardzo wzruszyło mnie to nagranie” – pisze ktoś inny.

„Aż mam ciarki” – dodaje internautka.

Każdy ksiądz, który dopiero co przyjął święcenia, zgodnie z tradycją odprawia swoją pierwszą mszę świętą, czyli prymicję – uczestniczą w niej jego bliscy i znajomi. Oprócz tego w wielu państwach najbliżsi błogosławią młodym duchownym.

Nie ma wątpliwości co do tego, że wsparcie rodziny jest niezwykle ważne, gdy zaczynamy nowy rozdział w swoim życiu.

Obejrzyj wideo poniżej!

Źródło: o2.pl