in

Dagmara Kaźmierska podzieliła się zdjęciem z młodości. Fani nie dowierzają, że to ta sama osoba.

Jak Dagmara Kaźmierska wyglądała w młodości? Fani przecierają oczy ze zdumienia. Jak się okazuje, miała inny kolor włosów i pokazywała się praktycznie bez makijażu. Gwieździe TTV zebrało się na wspomnienia i wrzuciła do sieci piękne zdjęcie.

Królowa życia co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami wspomnieniami, które wywołują uśmiech na jej twarzy. Tym razem wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie z młodości. Niesamowite!

Młoda Dagmara Kaźmierska

Nie raz przekonaliśmy się o tym, że królowa życia potrafi zaskoczyć. Na Instagramie opublikowała fotografię pochodzącą z 1995 roku, na którym widzimy ją w nieco młodszej wersji. Jest po prostu nie do poznania!

Na zdjęciu widzimy młodą królową życia opaloną po wakacjach w Stambule.

„To były piękne dni. Po prostu piękne dni. Stambuł 95’. Tyle lat… Jak widać na załączonym obrazku. Kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie. Kobiety lubią brąz, solara, grzeje się” – nuci stare piosenki gwiazda.

Królowa życia z pewnością chciałaby chociaż na chwilę powrócić do tamtych czasów.

„Uwielbiam to miasto, słońce i solarium. Gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać. Buziaki dla wszystkich Pań” – wspomina Dagmara.

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?

Z pewnością niejeden z nas zadawał sobie to pytanie. Królowa życia ma obecnie 45 lat. Wyszło to na jaw po tym, jak podzieliła się w dniu swoich urodzin zdjęciami z przyjęcia.

„Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem, ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne! Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA” – pisała wtedy Kaźmierska.

Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

źródło: lelum.pl, instagram.com