in

Do sieci wyciekło zdjęcie Agaty Dudy z czasów młodości. Internauci zauważyli szokujący szczegół.

Do sieci w ostatnim czasie trafiło niebywałe zdjęcie przedstawiające młodą Agatę Dudę. Obiegło ono już cały Internet, wszyscy są w szoku – ale to nie wszystko. Prawdziwym zaskoczeniem jest dopiero to, kto stoi obok niej. Nie możemy w to uwierzyć!

Agata Duda z czasów młodości

Agata Duda według wielu osób była „najbardziej milczącą pierwszą damą”. Kobieta nie zgadza się z tym, ponieważ, jak sama mówi, skupiała się na rozmowach bezpośrednio z rodakami. Odkąd tylko jej mąż zaczął starać się o podtrzymanie swojej roli prezydenta w naszym kraju, zaczęła się jednak udzielać medialnie i mogliśmy ją zobaczyć w wielu odsłonach. Ale chyba nikt z nas nie spodziewał się odsłony z czasów młodości.

To zdjęcie żony prezydenta wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Internauci nie spodziewali się, że kobieta kiedyś tak wyglądała, a jeszcze większym odkryciem było dla nich to, kto stoi obok niej. Jak się okazuje, jest to młody Andrzej Duda. Poznajecie?

Nie ma wątpliwości co do tego, że córka Agaty Dudy, Kinga, jest do niej podobna. To zdjęcie stanowi niemal niezaprzeczalny dowód. A co wy o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Podziel się tym zdjęciem ze swoimi znajomymi!

Źródło: Twitter, Polityka