fot. youtube/STOP CHAM
in

Mistrzyni parkowania z Kielc. Można złapać się za głowę, wideo obiegło już całą sieć

W sieci możemy znaleźć mnóstwo nagrań z mistrzami parkowania w roli głównej. Ostatnio internauci przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na sytuację z Kielc.

Pewna kobieta zrobiła coś, co sprawia, że można wpaść w szał. Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę.

Mistrzyni parkowania

Wszystko miało miejsce 5 października w godzinach popołudniowych. Kobieta prowadząca volkswagena chciała zaparkować na jednym z parkingów w Kielcach. Jej nieudolne próby nagrały się dzięki kamerze monitoringu.

Na placu stały już samochody, co utrudniło zadanie kobiecie. Nie była w stanie odpowiednio skręcić i dwa razy uderzyła w audi, po czym… odjechała, nie biorąc za to żadnej odpowiedzialności.

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM i w momencie przykuło uwagę internautów. Można złapać się za głowę, oglądając materiał. Aż ciężko uwierzyć, że ktoś może zachować się w taki sposób. Całe szczęście, dzięki nagraniu kobiecie może nie ujść to na sucho.

Co jej grozi? Przez to, że wyrządziła takie szkody i uciekła z miejsca zdarzenia musi liczyć się z punktami karnymi i mandatem o wysokości do 5 tys. złotych.

Trzeba przyznać, że ucieczka to zachowanie, które wymaga szczególnego potępienia. Właściciel pojazdu po powrocie na parking zastaje bardzo niemiłą niespodziankę, a sprawcy nie widać…

Obejrzyj szokujące nagranie poniżej!

Źródła: www.o2.pl, www.youtube.com