fot. freepik, reddit
in

Sąsiadowi puściły nerwy. Zostawił kartkę dla „mistrza parkowania”, jej treść podbija sieć

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie spotkał na swojej drodze prawdziwego „mistrza parkowania”? Umiejętności niektórych kierowców są niejednokrotnie znikome, jeśli chodzi o ten właśnie aspekt.

Pewien mężczyzna postanowił dać swojemu sąsiadowi pewną „lekcję” i pokazał, jak należy parkować. Wystarczyła mu do tego kartka papieru i ołówek.

Nietypowe upomnienie

Historia nieudanego parkowania i upomnienia pojawiła się w „The Sun” i od razu przykuła uwagę każdego. Pewien kierowca zaparkował na dwóch miejscach postojowych. Nic nie robił sobie z tego, że specjalnie namalowano pasy, mające wyznaczać granice.

Nie spodobało się to pewnemu sąsiadowi, który uznał, że upomni mężczyznę i pokaże mu, jak należy parkować. Za wycieraczką kierowcy szybko pojawiła się kartka, na którym znajdowało się rysunkowe upomnienie.

„Tak zaparkowałeś. Musisz bardziej się postarać” – brzmiał dopisek na kartce.

Upomnienie przykuło uwagę przechodnia, który postanowił je sfotografować i opublikować w sieci.

fot. reddit

„Mistrz parkowania” utrudnił swoim zachowaniem parkowanie innym osobom. Ktoś mógłby skorzystać jeszcze z miejsca parkingowego, gdyby kierowca zajął tylko jedno.

Zdania internautów w kwestii obrazkowego upomnienia są podzielone. Niektórzy twierdzą, że jest ono zbyt dosadne, a inni, że kierowcy należała się taka nauczka.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: reddit